Podwyżka opłat za śmieci czyli kto i jak głosował… 2018-11-02

Dzisiaj zaplecze polityczne Janusza Bodziackiego mówi o służbie obywatelom. Zobaczmy kto i jak głosował w sprawie śmieci. W styczniu 2015 roku doszło do głosowania poprawki zgłoszonej przez Wspólny Lubartów. Poprawka gwarantowała zabezpieczenie środków na dopłatę do odpadów. Zanim doszło do głosowania głos zabrał jeszcze urzędujący burmistrz Janusz Bodziacki. Radni z Prawa i Sprawiedliwości nie poparli poprawki zgodnie z sugestią jeszcze urzędującego burmistrza.

Na zdjęciu wyraźnie widać, że zarówno PiS jak i Wspólnota Lubartowska są przeciw poprawce Wspólnego Lubartowa. Śmieci zatem zdrożeją. Kolejne głosowanie, to uchwała z marca 2015 roku, gdzie śmieci drożeją.

Burmistrz Janusz Bodziacki głosuje za podwyżkami opłat za śmieci w domkach jednorodzinnych, głosowanie odbyło się 18 marca 2015 r. na Zgromadzeniu Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej.

Jacek Tomasiak i Grzegorz Gregorowicz popierający w wyborach Krzysztofa Paśnika głosują przeciw podwyżkom opłat za śmieci w domkach jednorodzinnych, głosowanie odbyło się 18 marca 2015 r. na Zgromadzeniu Związku Komunalnego Gmin Ziemi Lubartowskiej

Wspólny Lubartów

WolińskaBadzio Wójtowicz Sołyga

[pokaż wszystkie zdjęcia]Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

"Wybory samorządowe zarządzone na dzień 21 października 2018 r." | Wszelkie prawa do zdjęć i tekstów zastrzeżone