KWW Wspólny Lubartów

Bezpieczeństwo, obniżenie opłat i dbanie o wspólny grosz - to tylko najważniejsze elementy domu, jaki buduje już od czterech lat kilkadziesiąt osób. To oni potrafili wyjść do ludzi i głośno powiedzieć, "DOŚĆ", kiedy podwyższano opłaty za odpady, powiedzieć "NIE", kiedy podwyższano opłaty za wodę i ścieki oraz powiedzieć "BASTA", kiedy godzono się na coraz większe zadłużenie Lubartowa.

Dom, który tworzą ma solidne fundamenty i budowany jest z myślą o mieszkańcach Lubartowa. Osoby, które go tworzą posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę, którą chcą dzielić się z mieszkańcami, bo miasto potrzebuje zmian.

Nasz komitet w obecnej Radzie Miasta reprezentowało sześcioro radnych: Grzegorz Gregorowicz, Grzegorz Jaworski, Grażyna Meksuła, Wojciech Osiecki, Jacek Tchórz oraz Jacek Tomasiak.

Kilkukrotnie przedkładaliśmy konkretne uchwały, ale także poprawki do budżetu, dzięki którym w mieście mogło dojść do tak potrzebnych zmian. Dzięki którym każdy z obywateli byłby traktowany tak samo, dzięki którym w końcu nie byłoby podwyżek.

Żaden z pomysłów nie zyskał akceptacji. Nasze projekty, czy też poprawki głosowane były zazwyczaj przez 6 osób . radnych z naszego klubu . Klubu Wspólny Lubartów.

Inni uważali, że budżet obywatelski - inaczej niż w innych miastach nie będzie mógł być przeznaczany na np. budowę placu zabaw na działkach na których stoją bloki. Nie godzili się na wyjście ze Związku Komunalnego, co postulowaliśmy kilkukrotnie. Nie godzili się na dopłaty do śmieci. Zamiast remontować drogi, przeznaczali środki na budowę fontanny. To nas różni od nich.

Dzisiaj z naszego komitetu startuje aż 29 osób, a naszym kandydatem na burmistrza jest Krzysztof Paśnik. Wiemy czego chcemy i wiemy jak to zrobić. Taki jest właśnie Wspólny Lubartów.


TarnowskiOsiecki Wójtowicz Czubacki

[pokaż wszystkie zdjęcia]Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

Wspólny Lubartów

"Wybory samorządowe zarządzone na dzień 21 października 2018 r." | Wszelkie prawa do zdjęć i tekstów zastrzeżone